Wydawnictwo

Płyta DoriFi już w sklepach!

 

 

  •  
  •  
  •  

  •  

  •  

     

Teledyski

 
Debiutancki album DoriFi (Doroty Kopki-Broniarz) i jej zespołu.Płyta do kupienia między innymi w sklepie Merlin.pl


DoriFi to zwyciężczyni trójkowego konkursu "Debiutanci Czarnego Piątku" Hirka Wrony, finalistka Vena Festival 2006, Coke Life Fresh Noise 2007, telewizyjnego programu "Hit Generator".


Jej głos słychać m.in. na ścieżkach dźwiękowych filmów "Kochaj i tańcz" i "Różyczka", w serialu "Apetyt na życie", a także przez pięć lat w programie Szymona Majewskiego. W składzie jej zespołu są muzycy i producenci mający na koncie współpracę z m.in. Anią Dąbrowską, Miką Urbaniak, Reni Jusis, Urszulą Dudziak, Furią Futrzaków, June, Michałem Urbaniakiem i Mrozem.


Twórczość DoriFi to żywiołowa mieszanka różnych gatunków muzyki miejskiej od funky, nu-jazzu i neosoulu po hip hop, ragę i mocniejsze brzmienia. Na płycie w roli bonusu znalazło się kilka remiksów (w tym m.in. autorstwa Envee) utworu "Jutro futro".


"To opowieści o sprawach zwykłych, o rozterkach, przemyśleniach, uczuciach - od wielkiej złości po wielką miłość, zabawnych sytuacjach, a jednocześnie forma radosnego poradnika, w którym każda ze słuchaczek (i słuchaczy) znajdzie coś dla siebie" - zapowiadała swój debiut DoriFi.FanPage Artystki:


DoriFi na: INTERIA.pl