Te 3

To trzy oryginalne kobiece głosy

Galeria

 

 

  •  
  •  

  •  
  •  

  •  

     

O Zespole

To trzy młode, utalentowane i pełne uroku osobistego wokalistki, które z energią i świeżością wykonują największe światowe hity w gatunkach Pop, Rock, Soul i R'n'b!


To trzy oryginalne kobiece głosy i trzy niezwykle sceniczne, uzupełniające się charaktery! Duża dawka humoru, świetny kontakt z publiką i doskonała zabawa! Oczarują każdego - nawet tego najbardziej wymagającego słuchacza!


Trio Te3 ożywi Państwa event i sprawi, że będzie on wyjątkowy!


W repertuarze zespołu utwory z lat '70, '80, '90 oraz najnowsze przeboje!

W skład Trio Te3 wchodzą wokalistki, które współpracowały z Gwiazdami Wielkiego Formatu, takimi jak: September, Monrose, Gloria Gaynor, Sister Sledge, R. Rynkowski, zespół Bajm, K. Cerekwicka, M. Sadowska, K. Kowalska, Blue Cafe, Yaro, Bracia Cugowscy, Z. Wodecki, Z. Górny, K. Cugowski, W. Karolak, Kayah, Doda, Leszcze, Kasa, J. Steczkowska, Golec u'Orkiestra, K. Klich, Marika, J. Wasik, M. Brodka. Długo by wymieniać...


Głosy wokalistek z Trio Te3 można również usłyszeć na ścieżce dźwiękowej do hitu kinowego "Kochaj i Tańcz", w serialach TVN, telewizyjnych programach rozrywkowych i muzycznych ( np. bijący rekordy oglądalności program TVN Szymon Majewski Show, TVP 1 pt. "Śpiewaj i Walcz"), na największych rodzimych festiwalach: w Opolu, Sopocie i Mrągowie.